PRAGNIENIE ZAMIEŃ NA CEL,
A CEL NA DZIAŁANIE

Pomagam w osiągnięciu pożądanej kondycji fizycznej i sylwetki. Indywidualnie dopasowuję programy ćwiczeń oraz dobieram odpowiednią dietę każdemu swojemu podopiecznemu uwzględniając jego warunki fizyczne, stan zdrowia, oraz charakter. Przez lata gromadziłem rozległą wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat zdrowia i budowy ludzkiego ciała, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w kształtowaniu sylwetek i dziesiątki zadowolonych ze współpracy ze mną klientów, jest gwarancja sukcesu 😉

W tym roku zostałem wyróżniony w Plebiscycie Gazety Współczesnej i Kuriera Porannego, dzięki głosom moich zadowolonych podopiecznych otrzymałem tytuł Najlepszego Trenera Personalnego Województwa Podlaskiego. Jest to dla mnie ogromnie satysfakcjonujące. To niewątpliwy sygnał, że mój trud wkładany w przemiany moich podopiecznych jest przez nich doceniany.

Czas spędzony na siłowni to najlepsza godzina w ciągu dnia! Jeśli do tej pory omijałeś ten obiekt szerokim łukiem, nie znosiłeś treningów (albo tak Ci się wydawało) i szukałeś dziesiątek wymówek by nie ruszać się z domu i właśnie mija pół roku od kiedy “jutro rano idę biegać”, zadzwoń do mnie. Będąc pod moją opieką zmienisz zupełnie swoje nastawienie do aktywności. A przede wszystkim poprawisz kondycję fizyczną a w perspektywie zmienisz ciało i ducha. Na zrobienie formy nigdy nie jest za późno. I zawsze jest na to dobry czas.

BartosiakTeam png

W pakiecie taniej

oszczędź do 50%

Zapraszam
Dołaćz do zepsołu

Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać. Jedyną osobą, która może Cię zmotywować, jesteś Ty sam. A jak już zdecydujesz się wyzwać swoje ciało na pojedynek, będę czuwał byś go nie przegrał.

Co o mnie mówią moi klienci

Aga Maria Pio
… uwielbiam te treningi. Czekam na nie. Są jakby dla mnie skrojone. Zawsze myśli o tym co dla mnie ważne. Koncentruje się na partiach które są dla mnie priorytetem. Wie na ile mnie stać i co mogę osiągnąć. I to osiągam. Chciałam mieć ładne ramiona – mam. Chciałam mieć wypracowane pośladki – mam. Chciałam mieć umięśniony brzuch – mam. Zawsze wie w jaki sposób mam osiągnąć to czego chce. ….
Bartek Kochanowski
….Treningi z Adamem to nie tylko trening ciała, ale i porządna dawka wiedzy. Każdy kolejny dzień ćwiczeń, to także kolejny dzień nauki czysto teoretycznej. Mianowicie, wszystkie ćwiczenia są „łopatologicznie” wyjaśniane i pokazywane, bez względu na stopień zaawansowania.Zdecydowanie polecam, jak to w końcu mówią: „W zdrowym ciele – zdrowy duch”
Dariusz Arciszewski
….Jednak z czystym sumieniem Adama mogę polecić każdemu, jest to osoba naprawdę kompetentna, która naprawdę zna się na tym co robi. Dieta ułożona przez niego jest naprawdę smaczna i przyjemna. W niecałe 2 miesiące udało mi się zlecieć 16 kg w dół, przy tym normalnie funkcjonując i nie narażając organizmu na jakieś przykre konsekwencje, a wręcz przeciwnie zyskałem więcej siły, energii. ….
Razem osiągamy więcej

W mojej pracy Pomagają mi